KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

BABAZÁSZLÓ - a jövőbe vetett hitünk jelképe

2021. január 15.

A zászlók eredeti rendeltetése katonai volt, a csapatok azonosítására és vezénylésére használták.
 
 

A legelterjedtebb feladata egy zászlónak egy nép vagy ország szimbolizálása. Egyesületünk esetében a BABAZÁSZLÓK az együvé tartozást, a közösségi szellemet, a jövőbe vetett hitünket és bizalmunkat, valamint a boldog családokat jelképezik. A babazászló vajdasági meghonosítását egyesületünk Magyarországról adoptálta. A lobogókat az Otthon Segítünk Alapítványtól kaptuk ajándékba. Köszönjük!
 
Biztatjuk a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket, hogy kölcsönözzék minél többen a zászlókat. Helyezzék teraszukra, bejáratukra, ablakukba és adják hírül, hogy Kis Matróz bontott vitorlát az élet tengerén.
 


« Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár