KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

BABAZÁSZLÓ - a jövőbe vetett hitünk jelképe

2021. január 15.

A zászlók eredeti rendeltetése katonai volt, a csapatok azonosítására és vezénylésére használták.
 
 

A legelterjedtebb feladata egy zászlónak egy nép vagy ország szimbolizálása. Egyesületünk esetében a BABAZÁSZLÓK az együvé tartozást, a közösségi szellemet, a jövőbe vetett hitünket és bizalmunkat, valamint a boldog családokat jelképezik. A babazászló vajdasági meghonosítását egyesületünk Magyarországról adoptálta. A lobogókat az Otthon Segítünk Alapítványtól kaptuk ajándékba. Köszönjük!
 
Biztatjuk a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket, hogy kölcsönözzék minél többen a zászlókat. Helyezzék teraszukra, bejáratukra, ablakukba és adják hírül, hogy Kis Matróz bontott vitorlát az élet tengerén.
 


« Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár

Közelgő események

május 30.

Csongrád, nagycsaládos egyesület közösségi házának udvara

Gyermekmosoly, gyermeknapi rendezvény

Esemény
Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete

június 05.

Csongrád, nagycsaládos egyesület közösségi háza

Családok Nemzetközi Napja és Apák Napja

Esemény
Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete

augusztus 20.

Csongrád

Makk Marci IX. Nemzetközi Egészség- és Sportnap

Esemény
Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete