KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

Mozgalmas október Csongrádon

2021. október 31.

A hónapot azzal nyitottuk, hogy részt vettünk Budapesten a KCSSZ magyarországi régiós értekezletén. Nagyon jó volt ismét találkozni és beszélgetni. Nem sokára folytatódtak is a nagy találkozások, amikor három napra Nyíregyházára utaztunk a NOE Őszi Találkozójára. A kedves fogadtatás, a csodás őszi idő, a jó programok mindnyájunkat feltöltöttek egy időre. Kellett is az erő, hiszen itthon közgyűlés várt ránk, pályázat elszámolás és írás. Csatlakoztunk mi is a NOE Szeretet ízei programjához, igaz csak néhány üveggel, de nagy szeretettel küldtük a nyár ízeit, zamatait. A 23-i ünnep meglepetést is tartogatott számunkra, PRO URBE elismerő kitüntetést kapott egyesületünk, amely az idén 30 éves. Hó vége felé pedig már a jövőt terveztük. A vajdasági kishegyesi nagycsaládosokkal együttműködési megállapodást kötöttünk a jövő évi egészségnapunkra. Városunk intézményeivel és civiljeivel pedig az adventi időszakot terveztük.
Minden barátunkat és ismerősünket szeretettel üdvözlünk, hasonlóan mozgalmas év végét kívánunk és jó egészséget!
 
 
Bölcső Nagycsaládosok Csongrádról
 
 
 
 
 
 
 


« Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár